



24 380 ₴
23 499 ₴
Гарантія - 24 міс.
Комплектація
Діаметр корпусу – 44.2; Тип індикації – аналоговий; Скло – мінеральне; Тип механізму – кварцовий; Матеріал браслета/ремінця - нержавіюча сталь; Браслет / Ремінець - браслет; Стиль – Спорт;
Додаткові характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44.2 мм |
| Ширина | 44.2 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Вага | 188 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Спорт |
| Тип індикації | аналоговий |
| Діаметр корпусу | 44.2 мм. |
| Матеріал браслета/ремінця | нержавіюча сталь |
| Браслет / Ремінець | браслет |